Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

Sierpniowe przygody z Bajką

Przygody z bajką w przedszkolu „4 Słonie”

W najbliższą sobotę 31 sierpnia w godzinach od 11:00 do 13:00 na warszawskim Ursynowie odbędzie się kolejny edukacyjny piknik rodzinny z cyklu „Spotkania z Bajką w 4 Słoniach”. Tym razem motywem przewodnim będzie baśń o Jasiu i Małgosi.

Rodziców zapraszamy w tym czasie na pokaz “Podstawy analizy kolorystycznej, czyli twój typ urody” organizowany przez Szkołę Wizażu i Charakteryzacji SWiCH.

„4 Słonie” jest nowym miejscem na kulturalnej mapie Ursynowa. Cykl “Przygody z bajką” to seria sobotnich spotkań zabawowo-edukacyjnych dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Maluchy uczestniczą w zajęciach ruchowych, rytmiczno-muzycznych i plastycznych powiązanych tematycznie z wybraną bajką. Na każde dziecko czeka poczęstunek, dyplom i pamiątkowa sesja zdjęciowa wykonana przez profesjonalnego fotografa z Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Zostawiwszy pociechy pod okiem wykwalifikowanych animatorów, mamy i babcie mogą skorzystać z porad wizażystki. Chętne uczestniczki mogą oddać się w ręce profesjonalnej makijażystki i przekonać się, jak niewiele potrzeba, żeby zobaczyć siebie w zupełnie nowym świetle.

Spotkania z udziałem dzieci są rejestrowane przez telewizję TV Południe. Na ich podstawie powstanie program telewizyjny i audycja radiowa w formie bajkowych poranków dla dzieci.

Piknik, jak i spotkania dla mam są bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy najpóźniej na dzień przed planowanym wydarzeniem:

Telefonicznie: 508 301 179

Bądź przez fanpage: www.facebook.com/4slonie

Osoby do kontaktu:

Patroni:

Zobacz: