Przedszkole Cztery Słonie
 

Nasza kadra

Cała kadra pracująca w przedszkolu „Cztery słonie” to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem, osoby z pasją, które świadomie dokonały wyboru swojej ścieżki zawodowej tak, aby ich praca związana była z dziećmi.

Wasze dzieci i nasz codzienny kontakt z nimi dają nam motywację do ciągłego uczenia się, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności, do stawania się lepszymi nauczycielami i lepszymi ludźmi.

Anna Lusztyk

Anna LusztykPełnię w przedszkolu funkcję dyrektora do spraw dydaktycznych. Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem, dla którego dbałość o prawidłowy rozwój dziecka jest najważniejszą wartością.

Pracę z dziećmi traktuję bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Zależy mi na stworzeniu takiego miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice będą czuli się swobodnie i bezpiecznie, gdzie wszyscy będziemy współpracować oraz budować i umacniać wzajemne zaufanie.

Mam nadzieję, że zarówno jako pedagog, jak i mama (synka Jasia w wieku przedszkolnym) będę mogła służyć Państwu pomocą i radą w wielu sytuacjach.

Ukończone studia:

Magdalena Kłos

Magdalena Kłos - kadraSwoją pracę z dziećmi rozpoczęłam już w Liceum Medycznym Opiekunek Dziecięcych, odbywając praktyki w żłobkach. Ostatnie 12 lat mojego życia upłynęło mi na pracy w przedszkolu i wychowywaniu dwóch synów.

Praca w przedszkolu sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich trzeba podchodzić indywidualnie. Formę pracy z dziećmi staram się dostosować do ich potrzeb i możliwości. Do zajęć wykorzystuję takie materiały i przedmioty aby mogły poznawać świat wszystkimi zmysłami. Uśmiech na twarzy moich wychowanków oraz czynione przez nich postępy są dla mnie najpiękniejszą, życiową nagrodą.

Będę się starała opiekować, wychowywać i uczyć państwa pociechy tak jak swoje własne. Przedszkole to ich drugi dom – dlatego muszą tu się czuć kochane, docenione i bezpieczne.

Adrianna Kostrzoń

Adrianna Kostrzoń - kadra Praca z maluchami wymaga ode mnie cierpliwości, ogromnego serca i wiedzy, jest wielkim wyzwaniem i dlatego daje mi dużo satysfakcji każdego dnia. W swojej pracy wykorzystuję najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Uważam, że czas spędzony z dziećmi na wspólnej zabawie i nauce jest wyjątkowy. Posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w przedziale wiekowym od 1,5 do 8 lat. Cieszę się, iż mogę wspierać je w poznawaniu otaczającego świata.

Posiadam uzdolnienia plastyczne, muzyczne i kulinarne, dzięki którym staram się rozwijać dziecięce talenty i zainteresowania. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą zapłatą za poświęcony im czas.

Ukończone studia:

Anna Wroniecka

Anna Wroniecka - kadra Jestem osobą uśmiechniętą, komunikatywną i konsekwentną.
W swojej pracy wspieram dzieci w codziennym ich funkcjonowaniu, pokazuje im możliwe rozwiązania, chwale i zachęcam do działania. Staram się stymulować wszechstronny rozwój dzieci za pomocą różnych metod m.in. Metody Dennisona, Metody Dobrego Startu, Glottodydaktyki oraz za pomocą zabaw scalających grupę.

Pracując z przedszkolakami staram się im zapewnić poczucie bezpieczeństwa, by czuły
się akceptowane i „kochane”.

Zachęcam dzieci do rozwijania samodzielności, udzielam im drobnych wskazówek. Uwielbiam widok roześmianych przedszkolaków, które cieszą się z własnych sukcesów.
Jest to dla mnie bardzo cenne i zachęca mnie do dalszej pracy.

Chętnie się uczę i poszerzam swoją wiedzę. Uczęszczam na różne szkolenia i konferencje,
by móc uatrakcyjnić swoje zajęcia i pogłębić swój warsztat dydaktyczny.
Bardzo lubię podróżować i zwiedzać świat.

Uwielbiam ludzi, którzy zarażają pozytywną energią.

Ukończone studia:

Obecnie: